Mercedes-Benz 280 CE met uitgebreide historie en 120.760 km. |
W123 C123 |
| Bouwjaar | 1983 |
| Kilometerstand | 120.760 |
| Kleur | Groen (Distelsilber 881) |
| Kleur interieur | groen (056) |
| Vermogen | 185 pk |
| Transmissie | Automaat |
| Garantie | geen |
| Afleverkosten | Geen |
| Prijs | € 18.750.- |
deel met whatsapp
Prachtige Mercedes-Benz 280 CE met heel veel historie zoals de originele boekjes, cardex kaart en een uitgebreide onderhoudshistorie. Sinds 2009 in Nederland ingevoerd met een km stand van 96.540 km, genoteerd op het APK formulier. Deze 1ste Nederlandse eigenaar heeft alles maniakaal netjes bijgehouden. Echt een zeer goed verzorgde liefhebbers auto.
De buitenkant ziet er gaaf uit, de kleur Distelsilber metallic staat de 280 heel mooi, zeker in combinatie met het groen getinte glas en de klassieke kroonkurk velgen. Deze velgen zijn in 2015 gepoedercoat en voorzien van uitstekende banden. De deuren sluiten nog steeds als een kluis zoals dat toen hoorde bij een Mercedes. De coupé staat deels in zijn originele lak en de bekende zwakke plekken zijn met zorg aangepakt. In 2011 is de bodem getectyleerd door het Dinitrol center in Leeuwarden en is de bediening van het originele schuifdak vernieuwd inclusief nieuwe dakvegers. Er zijn uiteraard enkele gebruikssporen, maar het geheel ziet er heel strak uit.
Het interieur is volledig origineel en uitstekend bewaard gebleven. De stof op de stoelen is opvallend gaaf en ook de vloerbedekking en matten zien er quasi als nieuw uit. Beide stoelen zijn in hoogte verstelbaar en zitten als een vorst. Tussen de riante stoelen zit de geliefde middenarmsteun, die mag bij een W123 natuurlijk niet ontbreken. Het dashboard heeft een toerenteller en dat kostte toen 233.- Duitse Mark. Ook geleverd tegen een forse meerprijs is de iconische Becker Mexico radio-cassette recorder met motorantenne en extra speakers met fader. En alles werkt nog steeds perfekt. De originele hemelbekleding is perfekt droog, ook rondom het schuifdak. Ook extra waren de elektrisch verstelbare rechterbuitenspiegel, een Halon brandblusser en een set kokosmatten.
De 280 CE is uitstekend onderhouden, slechts 1.800 km geleden is er een beurt uitgevoerd inclusief twee nieuwe banden, nieuwe accu en APK. Ook is het lagerbusje in de automaat vervangen en zijn de schakelmomenten afgesteld. Bij 109.081 km is de cilinderkop gereviseerd en is het uitlaat spruitstuk vernieuwd. Daarna is er tijdens de APK de uitlaat vervangen Zojuist zijn de kleppen gesteld en is de remvloeistof ververst.
De C123 serie is ruim 10 jaar gebouwd en ondanks de hoge aanschafprijs en de gepeperde meerprijzen voor optie’s was het jarenlang de meest geliefde Duitse middenklasser. Zoals elke kenner weet is deze Mercedes het toonbeeld van betrouwbaarheid, uit de tijd dat Mercedes betere auto’s bouwde dan de concurrentie. De onstuitbare drang naar kwaliteit en het allerbeste vakmanschap zorgden toen voor de spreekwoordelijke Duitse degelijkheid. Toen zeer geliefd als “Rentner Fahrzeug” en de laatste jaren als coupé schaars geworden, zeker in deze mooie onverputste staat.
U bent van harte welkom in Naarden op bedrijventerrein Gooimeer Zuid direct aan de A1. Wij zijn flexibel en ook buiten de gangbare kantoortijden bereikbaar, bijvoorbeeld via Whatsapp. Uw inruilauto is welkom en wij berekenen geen afleveringskosten. Daarnaast hebben wij uitgebreide ervaring met de import en export van auto's en maken graag een complete offerte inclusief al uw wensen zoals exportdocumenten, een 14 daags kenteken inclusief groene kaart of transport tot aan uw voordeur.
Deze advertentie is met zorg samengesteld, het kan echter voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie. Vraag ons daarom naar de exacte specificaties. Aan de informatie in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Opties
Groen warmtewerend glas
Lichtmetalen velgen
Stalen schuifdak
Stuurbekrachtiging