Pininfarina Spidereuropa 2000 i.e. Zeer origineel en uitstekend onderhouden.

Pininfarina

Bouwjaar1984
Kilometerstand75.440
KleurZwart (Nero 061)
Kleur interieurBeige
Vermogen105
TransmissieHandgeschakeld
GarantieGeen
AfleverkostenGeen
Prijs

€ 18.750.-



deel met whatsapp

Prachtige roestvrije Pininfarina Spidereuropa 2000 i.e. met veel historie zoals de originele Belgische verkooporder, onderhoudsfacturen en apk formulieren. Het is dus geen Fiat maar een originele Pininfarina uit de sterk verbeterde serie. Uitstekend onderhouden en APK t/m juni 2027.

Toen Fiat in de USA ging stoppen met de verkoop van de populaire 124 sport spider, besloot Pininfarina om de volledige productie over te nemen. Dus ook voor Europa. De auto werd op meer dan 100 punten verbeterd en de bouwkwaliteit ging flink omhoog. Dankzij de verbeteringen nam het rijplezier en de betrouwbaarheid toe. Deze 124 is in 1984 gebouwd als Spidereuropa en nieuw geleverd in België. De USA versie heet Spider Azzura Pininfarina.

De Pininfarina is nieuw geleverd in de fraaie kleur "Nero 061" en zoals bij veel oldtimers is de body een keer overgespoten. De kwaliteit van het spuitwerk is uitstekend. De body is mooi strak en alle originele details zijn goed verzorgd. De auto is maniakaal goed verzorgd en onderhouden. Alles ziet er dan ook puntgaaf uit en er is geen roest aanwezig. De dikke stoffen kap ziet er goed uit, sluit mooi strak en het ruitje is helder. De lakzwarte kleur staat de auto heel mooi, zeker in combinatie met het beige interieur. De auto is helemaal origineel, dus voorzien van de correcte lichtmetalen velgen en het rechthoekige logo op de motorkap.

Het interieur is prachtig en helemaal origineel. De stoelen zijn opvallend mooi, net als de portierbekleding en het tapijt. Ook heel fraai is de beige afdekhoes. Het dashboard is ook volledig origineel, zeer fraai en niet uitgedroogd zoals bij heel veel auto’s die uit de USA komen.

Het allerbelangrijkste bij een klassieke rijdersauto is uiteraard de motor! Zoals u weet heeft de iconische Lampredi “Twin Cam” een uitstekende reputatie; sportief, sterk en afgestemd op een hoog koppel over een groot toerenbereik. In 34 jaar zijn er miljoenen exemplaren gebouwd voor diverse automerken. Zeer betrouwbaar, makkelijk te onderhouden en je wordt getrakteerd op een lekker Italiaans geluid. En in deze versie is de motor voorzien van Bosch L-Jetronic injectie en electronische ontsteking.
 
Deze advertentie is met zorg samengesteld, het kan echter voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie. Vraag ons daarom naar de exacte specificaties. Aan de informatie in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Te koop van particulier zonder garantie.

U bent van harte welkom in Naarden op bedrijventerrein Gooimeer Zuid direct aan de A1. Wij zijn flexibel en ook buiten de gangbare kantoortijden bereikbaar, bijvoorbeeld via Whatsapp. Uw inruilauto is welkom en wij berekenen geen afleveringskosten. Daarnaast hebben wij uitgebreide ervaring met de import en export van auto's en maken graag een complete offerte inclusief al uw wensen zoals exportdocumenten, een 14 daags kenteken inclusief groene kaart of transport tot aan uw voordeur.

Opties


Groen warmtewerend glas
Leren bekleding
Lichtmetalen velgen

Interesse?


Neem contact met ons op via:
Telefoon: 06-24716382
Email: info@yourclassiccar.nl